Nasza Kadra

 • Poznaj Nasz Zespół

  Najlepsza opieka dla Twojego Dziecka
 • Nasz Zespół składa się z dziewięciu doświadczonych i kompetentnych nauczycielek i opiekunek: Asi, Mariki, Moniki, Ilony, Karoliny, Agaty P., Magdy, Agaty J. i Ani.

  We wszystkich grupach przedszkolnych pracują również asystentki: Beata, Wiesia i Karolina, które pomagają dzieciom podczas czynności samoobsługowych a nauczycieli wspierają w przygotowaniu zajęć i uroczystości.

 • O pyszne jedzonko w naszej placówce dba niezawodna Pani Ewa, a o czystość Pani Joanna. Zatrudniamy także Panią Ilonę – pielęgniarkę, która chętnie pomaga w żłobku i zawsze służy radą w sprawach zdrowotnych. Do prowadzenia zajęć dodatkowych zapraszamy wykwalifikowanych i profesjonalnych specjalistów z dużym doświadczeniem: Logopedia – Pani Kasia, Gimnastyka – Pani Paulina, Integracja sensoryczna – Pani Marzena, Rytmika  – Pani Kasia,  Jęz. angielski – Pani Inga, Jęz. hiszpański – Pani Małgosia, Psycholog – Pani Renata.

  Wszystkie pracujące w „Czarodziejskie Planecie” osoby są zawsze miłe i uśmiechnięte, a co najważniejsze kochają dzieci.

  • Renata
   Dyrektor Czarodziejskiej Planety

   Renata

   Dyrektor Czarodziejskiej Planety

   Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. W „Czarodziejskiej Planecie” zajmuję stanowisko Dyrektora, który czuwa nad miłą, rodzinną atmosferą w placówce oraz dba o wszechstronny rozwój dzieci. Funkcja ta pozwala mi nie tylko na pracę z dziećmi, ale również na kierowanie zespołem wspaniałych nauczycielek i asystentek. Jestem osobą, która chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i pomysłami na pracę w poszczególnych grupach przedszkolnych. Wspieram również pracę opiekunek w żłobku. Bardzo często pomagam też w organizacji imprez i uroczystości przedszkolnych oraz tworzę do nich dekorację. Bardzo lubię rysować i czytać książki oraz słuchać muzyki. Prywatnie jestem mamą dwóch, dorosłych już córek.

  • Asia
   Nauczycielka w Grupie Astronauci

   Asia

   Nauczycielka w Grupie Astronauci

   „Czarodziejskiej Planecie” pracuję od 2018 roku. Jestem nauczycielką w grupie przedszkolnej „Astronauci”. Ukończyłam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Wydziale Nauk Społecznych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich. Nieustannie poszerzam swoje kwalifikacje. Do tej pory ukończyłam m.in. kursy tj. „Terapia Ręki” czy „Kierownik wycieczek szkolnych”.  Praca z dziećmi jest tym, co zawsze chciałam robić. Staram się stworzyć dzieciom miłą, rodzinną atmosferę, tak aby pod moją opieką czuły się szczęśliwe i bezpieczne. 

  • Marika
   Wychowawczyni w Grupie Marsjanki

   Marika

   Wychowawczyni w Grupie Marsjanki

   W „Czarodziejskiej Planecie” pracuję od 2017 roku. Jestem wychowawczynią w grupie przedszkolnej „Marsjanki”. Obroniłam pracę licencjacką na Wydziale Pedagogiki Wczesnoszkolnej, a także ukończyłam studia magisterskie z pedagogiki korekcyjnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. Praca z dziećmi jest dla mnie zarazem ogromnym wyzwaniem jak i przyjemnością, ponieważ każde dziecko jest wyjątkowe i do każdego podchodzę indywidualnie. Największą zapłatą za włożoną pracę jest dla mnie uśmiech dziecka. W codziennej pracy staram się podążać za dzieckiem, dając mu poczucie bezpieczeństwa, akceptacji oraz wsparcie i możliwość wszechstronnego rozwoju.

  • Monika
   Wychowawczyni w Grupie Gwiazdki

   Monika

   Wychowawczyni w Grupie Gwiazdki

   W „Czarodziejskiej Planecie” pracuję od 2017 roku. Od września 2019 roku objęłam wychowawstwo w grupie przedszkolnej „Gwiazdki”. Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, gdzie zdobyłam tytuł magistra. Z natury jestem osobą spokojną, cierpliwą i radosną, a praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji. Staram się podchodzić do każdego dziecka indywidualnie – zgodnie z jego potrzebami, możliwościami i oczekiwaniami. Zależy mi na tym, by stworzyć dzieciom w naszym żłobku miłą, radosną i pełną ciepła atmosferę, aby czuły się tu szczęśliwe i bezpieczne.

  • Ilona
   Opiekunka w Grupie Słoneczka

   Ilona

   Opiekunka w Grupie Słoneczka

   W przedszkolu „Czarodziejska Planeta” pracuję od 2015 roku. Jestem opiekunką w grupie żłobkowej „Słoneczka”. Posiadam odpowiednie kwalifikacje uprawniające mnie do pełnienia funkcji opiekuna w żłobku. Ciągle poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w różnych kursach. Oto niektóre z ukończonych: – „Jak bawić się muzyką” aktywizowanie dziecka poprzez śpiew, grę na instrumentach, ruch i taniec; – „Logofigle” ćwiczenia logopedyczne stymulujące rozwój mowy dziecka; – Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Odkąd sięgam pamięcią zawsze chciałam pracować z dziećmi. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego do każdego podchodzę indywidualnie. Priorytetem dla mnie jest wszechstronne poznanie dziecka, zaspokojenie jego potrzeb oraz stworzenie warunków zapewniających mu poczucie bezpieczeństwa oraz zaufania. Praca w żłobku sprawia mi wiele radości oraz satysfakcji. Rozłąka z rodzicami dla dziecka bywa bardzo trudna. Wiem o tym, bo sama jestem mamą dwójki dzieci. Dlatego każdego dnia staram się, aby atmosfera w naszej grupie była przyjemna, radosna oraz pełna ciepła. Zależy mi na tym, aby nasze maluchy chętnie przychodziły do żłobka oraz wracały do domu z uśmiechem na twarzy.

  • Agata J.
   Opiekunka w Grupie Słoneczka

   Agata J.

   Opiekunka w Grupie Słoneczka

   W „Czarodziejskiej Planecie” pracuję od 2019 roku. Jestem opiekunką w grupie żłobkowej „Słoneczka”. Posiadam odpowiednie kwalifikacje do pracy z małymi dziećmi. Ukończyłam kurs pierwszej pomocy oraz odbyłam szkolenie „Zabawy rozwijające zmysły malucha, czyli wspieranie procesu integracji sensorycznej w żłobku”. Jestem osobą pogodną, cierpliwą i pełną pomysłów. W życiu prywatnym spełniam się również jako mama dwóch chłopców. Lubię rysować, gotować i aktywnie spędzać czas. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Dbam o to, by dzieci w żłobku dobrze się rozwijały, były coraz bardziej samodzielne i zawsze uśmiechnięte.

  • Magda
   Opiekunka w Grupie Iskierki

   Magda

   Opiekunka w Grupie Iskierki

   W placówce ,,Czarodziejska Planeta” pracuję od 2015 roku. Jestem opiekunką w grupie żłobkowej ,,Iskierki”. Posiadam wyższe wykształcenie oraz odpowiednie kwalifikacje uprawniające mnie do pełnienia funkcji opiekuna dzieci do lat trzech. Ponadto ukończyłam kurs pierwszej pomocy. Z natury jestem osobą cierpliwą i uśmiechniętą. Swoją pracę traktuję bardzo rzetelnie, zależy mi na tym, aby dzieci rozwijały i uczyły się samodzielności w łagodnej, życzliwej i wspierającej atmosferze. Razem z opiekunką Anią staramy się by dzieci w naszej grupie miały jak najlepszą opiekę pod względem pielęgnacyjnym i edukacyjnym uwzględniając indywidualne potrzeby i możliwości każdego z nich. Dążymy do tego by czuły się u nas szczęśliwe i bezpieczne.

  • Ania
   Opiekunka w Grupie Iskierki

   Ania

   Opiekunka w Grupie Iskierki

   W „Czarodziejskiej Planecie” pracuję od 2017 roku. Jestem opiekunką w grupie żłobkowej ,,Iskierki”. Posiadam odpowiednie kwalifikacje, uprawniające mnie do opieki nad małymi dziećmi, ale mimo to studiuję jeszcze pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Praca z dziećmi była zawsze moim marzeniem i cieszę się, że mogę je spełniać właśnie tu, w „Czarodziejskiej Planecie”. Pomagam naszym maluchom odkrywać świat oraz uczyć się nowych umiejętności. Staram się podchodzić do każdego dziecka indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby i możliwości. Najważniejsze jest dla mnie, aby dzieci w żłobku czuły się bezpieczne i szczęśliwe, a udaje się to poprzez rodzinną i ciepłą atmosferę, którą staramy się stworzyć razem z opiekunką Magdą.

  • Karolina
   Opiekunka w Grupie Promyczki

   Karolina

   Opiekunka w Grupie Promyczki

   W „Czarodziejskiej Planecie” pracuję od 2019 roku. Aktualnie jestem opiekunką w grupie żłobkowej ,,Promyczki”. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach. Oto przykłady szkoleń, które ukończyłam i które pomagają mi w codziennej pracy z dziećmi: Kurs motoryki małej i dużej u dzieci; Kurs z zakresu psychologii dziecięcej. Z natury jestem osobą cierpliwą, zorganizowaną i uśmiechniętą. Zależy mi na tym, aby dzieci nauczyły się u nas samodzielności podczas wykonywania niektórych czynności, takich jak jedzenie czy ubieranie się, a także aby nauczyły się wspólnej zabawy z rówieśnikami. Razem z opiekunką Agatą, robimy wszystko, aby dzieci czuły się u nas dobrze, bezpiecznie i żeby chętnie do nas przychodziły.

  • Agata P.
   Opiekunka w Grupie Promyczki

   Agata P.

   Opiekunka w Grupie Promyczki

   „Czarodziejskiej Planecie” pracuję od stycznia 2020 roku. Jestem opiekunką w najmłodszej grupie żłobkowej ,,Promyczki”. Posiadam odpowiednie kwalifikacje, uprawniające mnie do opieki nad dziećmi do 3 lat, a swoją pracę wykonuję z pełnym zaangażowaniem.  Regularnie uczestniczę w różnych ciekawych kursach, takich jak, np. zabawy rozwijające zmysły malucha czy wspieranie integracji sensorycznej u dzieci. Odbyłam też kurs pierwszej pomocy. Jestem osobą uśmiechniętą, odpowiedzialną i cierpliwą. Wiem jak trudne bywają rozstania dziecka z rodzicem, ponieważ sama jestem mamą córeczki w wieku przedszkolnym. Staram się, aby dzieci w naszej grupie rozwijały swoje umiejętności, miały poczucie bezpieczeństwa i przychodziły do naszej placówki z uśmiechem na twarzy.

  • Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje, przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

   Janusz Korczak