Nasza Kadra

 • Poznaj Nasz Zespół

  Najlepsza opieka dla Twojego Dziecka
 • Nasz Zespół składa się z siedmiu doświadczonych i kompetentnych nauczycielek: Renaty, Agnieszki, Kasi, Mariki, Moniki, Ilony i Anity.

  We wszystkich grupach pracują również asystentki: Wiesia, Magda, Beata, Patrycja, Asia i Angelika, które pomagają dzieciom podczas czynności samoobsługowych, a nauczycielom w przygotowaniu zajęć i uroczystości. Wszystkie są zawsze miłe i uśmiechnięte, a co najważniejsze kochają dzieci. Asystentki są studentkami kierunków psychologiczno-pedagogicznych.

 • O czystość w naszej placówce dba niezawodna Pani Małgosia, a o pyszne jedzonko Pani Ewa. Zatrudniamy także Panią Ilonę – pielęgniarkę, która chętnie pomaga w żłobku i zawsze służy radą w sprawach zdrowotnych. Do prowadzenia zajęć dodatkowych zapraszamy specjalistów z dużym doświadczeniem i profesjonalizmem:

  Logopeda – Pani Anita, Gimnastyka korekcyjna – Pani Paulina i Pan Łukasz, Integracja sensoryczna – Pani Agnieszka, Rytmika  – Pan Wojtek, Psycholog – Pani Renata, Jęz. angielski – Pani Inga, Jęz. hiszpański – Pani Magda, Karate – Pan Bartek, Tańce – Pan Przemek, Zumba – Pani Paulina.

  • Renata
   Dyrektor Czarodziejskiej Planety

   Renata

   Dyrektor Czarodziejskiej Planety

   Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w przedszkolu. W „Czarodziejskiej Planecie” zajmuję również stanowisko Dyrektora, który czuwa nad miłą, rodzinną atmosferą w placówce oraz dba o wszechstronny rozwój dzieci. Funkcja ta pozwala mi nie tylko na pracę z dziećmi, ale również na kierowanie zespołem wspaniałych nauczycielek i asystentek. Jestem osobą, która chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i pomysłami na pracę w poszczególnych grupach przedszkolnych. Wspieram również pracę opiekunek ze żłobka. Bardzo często pomagam też w organizacji imprez i uroczystości przedszkolnych oraz tworzę do nich dekorację. Bardzo lubię rysować i czytać książki oraz słuchać muzyki. Prywatnie jestem mamą dwóch, dorosłych już córek.

  • Agnieszka
   Nauczycielka w Grupie Astronauci

   Agnieszka

   Nauczycielka w Grupie Astronauci

   W Przedszkolu „Czarodziejska Planeta” pracuję jako wychowawca najstarszej grupy przedszkolnej „Astronauci”. Prowadzę m.in. zajęcia plastyczne, ponieważ uwielbiam pokazywać dzieciom, jak wiele są w stanie zrobić własnymi rękami. Ukończyłam pedagogiczne studia magisterskie o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna oraz terapia pedagogiczna, a także studia podyplomowe z zakresu logopedii. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Pracę tę uważam za swoje powołanie. Aby rozwijać aktywną postawę wychowanków, podczas zajęć stosuję zróżnicowane metody pracy. Kreatywność i pogoda ducha pozwalają mi na łatwe nawiązywanie kontaktu z dziećmi. Dodatkowo prowadzę zajęcia logopedyczne. Prywatnie jestem mamą 14-letniej Klaudii. Interesuję się muzyką, tańcem, gotowaniem i zdrowym trybem życia. W pracy próbuję zarazić dzieci swymi pasjami.

  • Kasia
   Nauczycielka w grupie Marsjanki

   Kasia

   Nauczycielka w grupie Marsjanki

   W przedszkolu „Czarodziejska Planeta” pracuję od 2014 r. Jestem nauczycielką w grupie „Marsjanki”. Jest to grupa trzy- i czterolatków. Ukończyłam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich. Uczestniczyłam w wielu kursach dotyczących pracy z dziećmi, m.in. „Terapia ręki”, „Zabawy z muzyką” czy „Kurs Opiekuna w Żłobku”. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, moje marzenie się spełniło. Teraz staram się stworzyć im miłą, rodzinną atmosferę, aby pod moją opieką czuły się szczęśliwe i bezpieczne. Poza pracą bardzo lubię czytać książki i aktywnie spędzać czas.

  • Marika
   Nauczycielka w Grupie Gwiazdki

   Marika

   Nauczycielka w Grupie Gwiazdki

   W Przedszkolu „Czarodziejska Planeta” pracuję jako wychowawca w grupie „Gwiazdki” (grupa 3-latków). Ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także studia magisterskie z pedagogiki korekcyjnej również na tej uczelni. Praca z dziećmi jest dla mnie zarazem ogromnym wyzwaniem jak i przyjemnością, ponieważ każde dziecko jest indywidualnością i każde jest wyjątkowe. Największą zapłatą dla mnie jest uśmiech dziecka. W pracy staram się podążać za dzieckiem, dając mu poczucie bezpieczeństwa, akceptacji oraz możliwość wszechstronnego rozwoju. Zależy mi na tym, aby dzieci czuły się szczęśliwie i radośnie. Poza pracą bardzo lubię słuchać muzyki i aktywnie spędzać czas.

  • Ilona
   Opiekunka w Grupie Promyczki

   Ilona

   Opiekunka w Grupie Promyczki

   W przedszkolu „Czarodziejska Planeta” pracuję od września 2015r.  Jestem opiekunem w najmłodszej grupie żłobkowej „Promyczki” – to dzieci w wieku 1-2 lata. Posiadam odpowiednie kwalifikacje uprawniające mnie do pełnienia funkcji dziennego opiekuna w żłobku. Swoją wiedzę poszerzam biorąc udział w różnych kursach, np. Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, „Jak bawić się muzyką” – aktywizowanie dziecka poprzez śpiew, grę na instrumentach, ruch i taniec, „Logofigle” – ćwiczenia logopedyczne stymulujące rozwój mowy dziecka.
   Od kiedy pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego do każdego podchodzę indywidualnie. Priorytetem dla mnie jest wszechstronne poznanie dziecka, zaspokojenie jego potrzeb oraz stworzenie warunków zapewniających mu poczucie bezpieczeństwa oraz zaufania. Praca w żłobku sprawia mi wiele radości oraz satysfakcji. Rozłąka z rodzicami dla dziecka bywa bardzo trudna. Wiem o tym, bo sama jestem mamą dwójki dzieci. Dlatego każdego dnia staram się, aby atmosfera w naszej grupie była przyjemna, radosna oraz pełna ciepła. Zależy mi na tym, aby nasze maluchy chętnie przychodziły do żłobka oraz wracały do domu z uśmiechem na twarzy.

  • Anita
   Opiekunka w Grupie Iskierki

   Anita

   Opiekunka w Grupie Iskierki

   W przedszkolu „Czarodziejska Planeta” pracuję już cztery lata. Jestem opiekunem w grupie żłobkowej „Iskierki” (grupa 1,5- i 2-latków) . Posiadam odpowiednie kwalifikacje, uprawniające mnie do pełnienia funkcji dziennego opiekuna w żłobku. Ukończyłam również kurs animatora zabaw dla dzieci z wyróżnieniem oraz kurs pierwszej pomocy. Praca z dziećmi sprawia mi radość, daje satysfakcję i motywację do dalszego rozwoju w tej dziedzinie. Bardzo lubię to, co robię, a największą nagrodą jest dla mnie uśmiech szczęśliwego dziecka. Do każdego z podopiecznych podchodzę indywidualnie, tak aby każde dziecko czuło się swobodnie i bezpiecznie. Jestem osobą pozytywną, pogodną i bezpośrednią. W życiu prywatnym interesuję się gotowaniem i muzyką, a w czasie wolnym lubię aktywnie spędzać dzień. Razem z Ciocią Asią staramy się stworzyć naszym podopiecznym rodzinną i domową atmosferę, aby każdego dnia do nas chętnie wracały.

  • Monika
   Wychowawca w grupie Słoneczka

   Monika

   Wychowawca w grupie Słoneczka

   W Przedszkolu i Żłobku „Czarodziejska Planeta” pracuję od sierpnia 2017 roku. Od września 2018 roku objęłam wychowawstwo w grupie żłobkowej „Słoneczka” (2,5 – latki). Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, gdzie zdobyłam tytuł magistra. Praca sprawia mi wiele satysfakcji. Z natury jestem osobą spokojną, cierpliwą i radosną. Staram się podchodzić do każdego dziecka indywidualnie – zgodnie z jego potrzebami, możliwościami i oczekiwaniami. Zależy mi na tym, by stworzyć dzieciom w żłobku miłą, radosną i pełną ciepła atmosferę, aby czuły się tu szczęśliwe i bezpieczne.

  • Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje, przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

   Janusz Korczak